Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

CZ
EN PL DE

Průvodcovské služby

Chystáte se do Ostravy poprvé? Jste rodáci, ale rádi byste se dozvěděli něco navíc? Zajímáte se o historii? Nezáleží na tom, do které kategorie patříte. Svěřte se do rukou profesionálů a vydejte se s námi po stopách ostravské historie, zajímavých životních příběhů nebo klasických pamětihodností. Připravíme Vám program dle Vašich představ a požadavků pěšky, na kole či autobusem. Vyberte si ze široké škály nabízených komentovaných prohlídek a poznejte Ostravu. Město, které Vás překvapí.

Kontakt:


E: pruvodce@ostravainfo.cz
M: 602 533 890

Kromě níže uvedených okruhů nabízíme po dohodě také výlety s průvodcem do okolí Ostravy (Štramberk, Kopřivnice, Hukvaldy, Rožnov p. Radhoštěm, Pustevny...).

Oferta w języku polskim dostępna pod tym linkiem.

Ceník:

Všeobecné podmínky průvodcovského servisu:


Servis průvodce lze objednat minimálně 5 dní předem telefonicky nebo e-mailovou komunikací bez nutnosti zaručeného elektronického podpisu. O uzavření smlouvy vystaví průvodce zápis, který pošle klientovi e-mailem. Klient zápis potvrdí podpisem a zašle zpět průvodci. Namísto zaslání zápisu může klient poslat průvodci e-mailovou zprávu, že zápis obdržel a s jeho obsahem souhlasí.


Místo, čas a délka trvání prohlídky jsou stanoveny podle požadavku klienta. Doba prohlídky je vymezena pevným termínem. Pokud není uvedeno jinak, není možné vykonat prohlídku mimo pevný termín. V případě pozdního příchodu klienta nebude doba prodlení nahrazena, ledaže to podmínky na straně průvodce umožní a to za příplatek k ceně podle ceníku průvodce. Každá započatá hodina se pak účtuje jako celá. Poplatek za služby průvodce nezahrnuje vstupy do zařízení (muzea, galerie apod.), případné dopravné nebo stravné.


Pokud není uvedeno jinak, je klient povinen uhradit storno poplatek ve výši 100% z částky v případě, že se nedostaví na místo srazu (prohlídka neproběhne) nebo v případě zrušení prohlídky v den jejího konání. V případě zrušení 1 den před konáním prohlídky je klient povinen uhradit poplatek 50% z částky. Na prohlídky zrušené 2 a více dní před datem konání se nevztahuje žádný storno poplatek.

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO